umów się na wizytę: (68) 470 66 11 | +48 881 001 955

Mikroigłowa RF SECRET

Secret RF – przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn oraz do przestrzennego zagęszczenia i ujędrniania skóry.

Delikatny system wprowadzania igieł zdecydowanie skraca okres rekonwalestencji i zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu, natomiast opatentowane przez producenta igły półizolowane pozwalają osiągnąć korzyści w postaci skutecznego leczenia rozstępów czy nadpotliwości. Pierwsze efekty można zauważyć już po jednym zabiegu.

Secret – to urządzenie, które przesyła wysoką częstotliwość (RF) bezpośrednio do skóry za pomocą mikroigieł.

Ponieważ energia o wysokiej częstotliwości jest dostarczona bezpośrednio do warstwy skóry, efektem zabiegu jest m.in. lifting, redukcja porów, leczenie trądziku (blizny), blizny różnego pochodzenia oraz redukcja zmarszczek.

Głębokość penetracji igły dostosowana jest w zależności od miejsca zabiegu, stanu skóry i rodzaju leczonej zmiany. Duże możliwości zmiany ustawień oraz możliwość użycia różnych igieł pozwalają na optymalizację parametrów) zabiegu tak by zabieg był w pełni skuteczny a także bezpieczny.

ILE ZABIEGÓW JEST WYMAGANE?

Z Secret RF możesz uzyskać dobre rezultaty już po jednym zabiegu, jednak jest to uzależnione od stanu pacjenta i zalecane jest wykonanie 3-5 procedur co 3 do 4 tygodni.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG ?

Po około 20-30 minutach znieczulenia sam zabieg trwa z reguły od 15 do 20 minut.

JAK DŁUGO TRWA REKONWALESTENCJA?

Po zabiegu zaczerwienienie znika po upływie około 3 godzin. W zależności od stanu pacjenta zaczerwienienie może utrzymać się do 3 dni.

WSKAZANIA PO ZABIEGU ?

Pierwszy tydzień po zabiegu staraj się nie pocierać nadmiernie skóry a także unikaj sauny i gorącej wody. Stosuj kremy regenerujące i nawilżające oraz filtry przeciwsłoneczne. Po ustąpieniu zaczerwienienia można nałożyć makijaż.


dermo estetic monitoring dermo estetic parking dermo estetic platnosc karta dermo estetic winda dermo estetic mediraty Dermo Estetic Facebook