ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Stomatologia

W Gabinecie Stomatologicznym w Centrum Medycznym ESKULAP przyjmuje:

  • Lekarz stomatolog Ewelina Krasicka

Proponujemy leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze

Naszym podstawowym celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Największy nacisk kładziemy na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzenie mu komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym oraz estetycznym. Aby sprostać temu wyzwaniu stale podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach w Polsce

W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połaczeniu z profesjonalną obsługą i dopasowanymi indywidualnie metodami leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów.

Zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym.

Profilaktyka stomatologiczna

Zapobieganie powstawaniu chorób jamy ustnej.

Specjalnie zaprojektowany przez nas program wizyt profilaktyczno-higienizacyjnych obejmuje usunięcie złogów nazębnych i osadu, zabiegi fluoryzacyjne oraz stwarza możliwość nauczenia się prawidłowych zasad oczyszczania jamy ustnej. Jest to jedno lub kilka spotkań dostosowanych do wieku (dzieci, młodzież, dorośli) i problemów pacjenta (nadwrażliwość zębów, choroby dziąseł, przyzębia itd.). Podczas tych spotkań dobieramy pasty, płyny, szczoteczki, nici do przestrzeni międzyzębowych itd. w zależności od istniejących potrzeb.

Stomatologia estetyczna

Ma na celu poprawę wyglądu jamy ustnej i zębów, a tym samym samopoczucia naszych pacjentów.
Stomatologia zachowawcza

Leczenie i odtwarzanie tkanek twardych zębów, leczenie endodontyczne (kanałowe), jak również leczenie zmian na błonach śluzowych oraz chorób przyzębia.
Protetyka stomatologiczna

Odtwarzanie zniszczonej struktury zębów i uzupełnianie utraconych zębów.

Rejestracja pacjentów

  • telefonicznie +48 68 470 65 72 lub osobiście w rejestracji głównej
  • od poniedziałku do piątku od 07.30 do 20.00
  • soboty od 09.00 do 14.00