ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Apteka

Apteka ESKULAP (Żary) działająca przy Centrum Medycznym o takiej samej nazwie, jest otwarta przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku apteka pozostaje czynna między godziną 08.00 a 20.00. Natomiast w soboty od 9.00 do 14.00.

Apteka w Żarach w swej ofercie posiada duży wybór leków wydawanych bez i na recepty, a także środki medyczne, higieniczne, opatrunkowe oraz zróżnicowane parafarmaceutyki. Nasz asortyment został przygotowany tak, aby pacjenci korzystający z porad lekarzy w Centrum Medycznym ESKULAP, mogli zakupić u nas przepisane im leki, również te wykonywane na zamówienie.

Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych pacjentów. Dlatego też nasz personel farmaceutów zawsze stara się udzielić wyczerpujących porad dotyczących leków, ich zażywania, podobnie jak wskazuje na inne pomocne w danym przypadku farmaceutyki.

Apteka ESKULAP w Żarach

  • ul Moniuszki 2a, 68-200 Żary
  • tel. +48 68 478 37 73

apteka żary


ESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w ŻarachESKULAP nowo otwarta Apteka w Żarach