ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Depilacja laserowa

SKUTECZNY ZABIEG MOŻE BYĆ KRÓTKI I KOMFORTOWY

Przedstawiamy Państwu System ARION - nowoczesny laser do TRWAŁEJ EPILACJI, renomowanej niemieckiej firmy Wavelight. Tylko 2 kliniki w Polsce posiadają go dotychczas w swojej ofercie, w tym nasza placówka mieszcząca się w Żarach koło Zielonej Góry.

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ:

 • Zabieg laserowej depilacji jest praktycznie bezbolesny i 4 krotnie szybszy w porównaniu z innymi laserami na rynku.
 • Skuteczność zabiegu laserowej depilacji ARION jest wysoka.
 • W przypadkach jasnych włosów może być konieczna większa ilość zabiegów.
 • Laser pracuje bez kontaktu ze skórą.

Przy tych wszystkich zaletach – cena zabiegu laserowej depilacji jest porównywalna z konkurencyjnymi starszymi technologicznie laserami.

CECHY SZCZEGÓLNE DEPILACJI

LASEREM ARION

Delikatność: Epilacja z modułem impulsu

Specjalny moduł impulsu podwyższa efekt epilacji jednocześnie zapewniając, że ryzyko skutków ubocznych dla pacjenta praktycznie nie istnieje. Pacjent może jedynie odczuwać niewielki ból podczas zabiegu. Celem działania lasera jest osiągnięcie szybkiej, łagodnej i skutecznej terapii. Jest to możliwe dzięki specjalnemu kształtowi (budowie) impulsu w module (każdy impuls lasera składa się z serii krótkich impulsów). Naskórek ma wystarczająco dużo czasu między tymi impulsami aby rozproszyć ciepło i zabezpieczyć przed zniszczeniem termicznym skóry.

Elastyczność: duży zasięg długości impulsu

ARION posiada duży zasięg długości impulsu dzięki czemu można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta - ten nadzwyczaj długi impuls, umożliwiaja epilacje u pacjentów z ciemna skóra (od I do IV typu) jednak w takich przypadkach wzrasta ryzyko przemijających odbarwień opalonego naskórka.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W LASEROWEJ DEPILACJI

 • Im jaśniejsze i cieńsze włosy – tym mniejsza jednorazowa skuteczność.
 • Im grubsze i ciemniejsze włosy tym skuteczność jest wyższa.
 • Ciemna skóra wymaga stosowania innych parametrów również zmniejszających skuteczność.
 • Lasery działają tylko na włosy będące w fazie wzrostu – jest ich około 1/3 dlatego też nie ma możliwości, aby trwale zniszczyć więcej niż 30% włosów na sesję – stąd konieczność wykonania minimum 4 zabiegów.

Na wizycie konsultacyjnej należy poinformować lekarza o ciąży lub karmieniu piersią, o przyjmowanych przez pacjenta lekach.

ZALECENIA DO LASEROWEJ DEPILACJI

W dniu poprzedzającym zabieg (24 h przed) pacjent powinien ogolić skórę w miejscu, które będzie poddane zabiegowi.

Po zabiegu depilacji:

 • Należy unikać intensywnego słońca i solarium przez 14dni
 • Intensywnie nawilżać skórę poddaną epilacji
 • Środki ostrożności - nie należy
 • Opalać się przed zabiegiem – im ciemniejsza skóra tym mniejsza skuteczność zabiegu i wzrost ryzyka powstania odbarwień naskórka

Jakie okolice mogą być poddane depilacji laserowej?

Najczęściej usuwamy owłosienie z okolic: twarzy, pleców, bikini, nóg i pach. Właściwie każda okolica może być poddana zabiegowi laserowemu z wyjątkiem okolic oczu,nosa.

Ile zabiegów depilacji laserowej jest koniecznych, aby uzyskać pożądany efekt?

W celu uzyskania optymalnego rezultatu zalecamy na początek 4 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych, a następnie w zależności od uzyskanego efektu planujemy następne.
Minimalna ilość zabiegów to 4 , ale średnio pacjenci wymagają od 5 do 6 sesji.

Podczas zabiegów stosowana jest nowoczesna chłodziarka, która chłodzi miejsca epilacji, dzięki której zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. To nowość na rynku i najbardziej pożądany zabieg nie tylko w Zielonej Górze, ale i w całej Polsce.

Rejestracja pacjentów

telefonicznie +48 68 470 65 72 lub osobiście w rejestracji głównej
od poniedziałku do piątku od 07.30 do 20.00, soboty od 09.00 do 14.00


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X