ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Odmładzanie Laserem Frakcyjnym

Pixel - Dermabrazja Laserowa

Zaskakujące rezultaty w krótkim czasie

Wszyscy się starzejemy, ale nikt z nas nie chce, aby oznaki upływu czasu były widoczne. Przez wieki, ludzie poszukiwali sposobów, aby bezpiecznie i efektownie przedłużyć gładkość i blask skóry.

Teraz to możliwe

Pixel poprawia teksturę i barwę skóry, wygładza zmarszczki i likwiduje brązowe plamy. W krótkim czasie zabieg likwiduje czynniki, które dodają Twojemu wyglądowi lat, przywracając mu młodzieńczą witalność.

Zabieg resurfacingu, czyli dermabrazji laserowej Pixelem jest, co bardzo istotne, bezbolesny. Daje efektywne i spektakularne rezultaty kuracji ablacyjnej, bez przedłużania się okresu terapii. Pixel przywraca skórę do świeżego, zdrowego stanu, pozwalając pacjentom na szybki powrót do codziennych obowiązków.

Jak to działa?

Pixelowa dermabrazja skóry jest oparta na zasadzie mikrourazów termicznych, z pozostawieniem zdrowych mostków, stymulujących proces regeneracji. Zabieg wyzwala naturalne procesy odnawiania skóry, stymulując wzrost zdrowych komórek.

Podsumowując:

  • uzyskujemy nową
  • zdrową
  • wygładzoną skórę w miejsce niedoskonałej, tylko po użyciu Pixela.

Czego oczekiwać?

Generalnie, leczenie wymaga dwóch lub czterech sesji w odstępach miesięcznych. Bezpośrednio po zabiegu możesz odczuwać delikatne mrowienie, a także nieznaczną potliwość przez dzień czy dwa. Nowa skóra zastępuje martwą tkankę, będzie się złuszczać, co jest sygnałem procesu jej odnawiania. Po jego zakończeniu Twoja skóra będzie wyglądać lepiej, stopniowo poprawiając się przez następnych kilka tygodni.

Czy to boli?

Zabieg jest dużo bardziej komfortowy niż konwencjonalna, laserowa dermabrazja skóry. Pixelowa dermabrazja jest odbierana przez zdecydowaną większość pacjentów jako przyjemna.

Kto może poddać się terapii?

Pixelowa dermabrazja może być przeprowadzana na pacjentach z różną karnacją. Zabieg nie niszczy zdrowej skóry. Może on być przeprowadzany na delikatnych obszarach takich jak twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Korzyści z laserowej dermabrazji Pixelem

Resurfacing skóry (RS), taki jak peeling chemiczny, dermabrazja i mikrodermabrazja jest powszechnie stosowany do przywracania młodzieńczego wyglądu skórze pokrytej zmarszczkami, czy zniszczonej słońcem. Uzyskując doskonałe rezultaty, RS często charakteryzuje się dyskomfortem i długim okresem rekonwalescencji. Oznacza to wydłużony okres przebywania w pomieszczeniach, bez eksponowania skóry na słońce, co wydaje się być niemożliwe w przypadku wielu aktywnych i pracujących osób.

Porónując z innymi metodami, Pixel oszczędza czas i zwiększa komfort pacjenta. Oferuje połączenie najlepszych cech różnych procedur, fantastycznych rezultatów bez bólu i długiej rekonwalescencji.

Zalety Pixelowej Dermabrazji

  • Poprawa gładkości i jędrności skóry
  • Bezpieczny, efektywny i komfortowy zabieg nawet dla delikatnej skóry
  • Bez okresu rekonwalescencji
  • Długotrwałe efekty

Aby dowiedzieć się, jak Pixel poprawi Twoją skórę, jak najszybciej skontaktuj się z Nami

Rejestracja pacjentów

telefonicznie +48 68 470 65 72 lub osobiście w rejestracji głównej
od poniedziałku do piątku od 07.30 do 20.00

soboty od 09.00 do 14.00


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X