ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Usuwanie naczynek krwionośnych (pajączków)

Odszukaj swój kostium kąpielowy!

Widoczne żyły na nogach nie stanowią dla nikogo powodu do dumy. Nie zagrażają życiu, ale zmuszają Cię do zakrywania ciała, i odmawiania sobie przyjemności aktywnego wypoczynku przy ciepłej i słonecznej pogodzie, a także luźnego ubioru.

W przeszłości, leczenie naczyń na nogach było bolesne i inwazyjne, ale dzisiaj problem ten może być rozwiązany za pomocą praktycznie bezbolesnej laserowej wiązki światła. Przy zaledwie kilku zabiegach szpecące naczynia znikną, a Ty możesz zająć miejsce na brzegu basenu.

Jak działa laser Nd:YAG?

Światło lasera wnika w głąb skóry podnosząc temperaturę naczyń krwionośnych i bezpiecznie je zamykając. Leczone naczynka stopniowo kurczą się, stają się coraz mniej widoczne lub znikają całkowicie.
Laser pozwala na różnorodne procedury leczenia.

Czego oczekiwać?

Zabiegi mogą trwać od 15 do 30 min. W niektórych przypadkach, mogą być konieczne wielokrotne sesje trwające nawet kilka miesięcy, ale dokładna liczba zabiegów zależy od wielkości naczynia oraz od zdolności ciała do regeneracji. Podczas konsultacji otrzymasz szacunkową liczbę zabiegów, wymaganą do otrzymania pożądanych rezultatów.

Jakie typy naczyń mogą być leczone?

Właściwą reakcją na światło lasera charakteryzuje się szeroka gama naczyń, zarówno tych najbardziej powierzchniowych jak i tych położonych głębiej. Wśród naczyń kwalifikujących się do terapii znajdują się także drobne naczynia "pajączkowate" . Laser nie powoduje żadnych szkód w skórze dookoła naczynia. Jednakże, może wystąpić tymczasowe zasinienie skóry, które zniknie po kilku dniach lub tygodniach. Znikanie naczyń jest doskonałe, ale uzyskanie ostatecznych rezultatów może potrwać kilka miesięcy.

Czy to boli?

Podczas gdy odporność na ból jest kwestią indywidualną, większość pacjentów dobrze znosi kurację laserową i opisuje odczucia jako pstryknięcie gumowym plastrem. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Parametry lasera są tak dobrane, aby pasowały do Twojego rodzaju skóry, zapewniając wyjątkowo dokładną i delikatną kurację. Zabiegi możliwe są dla pacjentów o wszystkich kolorach skóry i typach karnacji.

Przewaga Lasera Nd:YAG

Kuracja laserowa skutecznie powoduje blaknięcie i znikanie naczyń krwionośnych na nogach. Przy niewielu, jeżeli w ogóle takie będą miały miejsce, efektach ubocznych i bez okresu rekonwalescencji zabieg ten jest nieinwazyjny i bardzo efektywny. Powszechnym zabiegiem mającym na celu likwidowanie naczyń pajęczynowych i żylaków jest skleroterapia. Polega ona na wstrzykiwaniu leku do żył, co powoduje szczelne zamykanie ich ścian. Zabiegowi mogą towarzyszyć uczucia szczypania, niewielkie skurcze, siniaki. Niektóre naczynia mogą wymagać pobytu w szpitalu. Kliniczna flebektomia usuwa niepożądane naczynia za pomocą serii cienkich nacięć wzdłuż powiększonego naczynia. W odróżnieniu od innych zabiegów, kuracja laserowa nie wiąże się ze stosowaniem igieł. Nie jest to inwazyjna procedura chirurgiczna, i nie wymaga znieczulenia.

Zalety Terapii Laserowej

  • Zamyka wszystkie naczynka
  • Bezpieczny i efektywny
  • Nieinwazyjny
  • Nie wymaga znieczulenia

Aby dowiedzieć się, jak Pixel poprawi Twoją skórę, jak najszybciej skontaktuj się z Nami

Rejestracja pacjentów

telefonicznie +48 68 470 65 72 lub osobiście w rejestracji głównej
od poniedziałku do piątku od 07.30 do 20.00, soboty od 09.00 do 14.00


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X