Gabinet Protetyczny
Laboratorium Techniki Dentystycznej w Żarach powstało w 2003 roku. Założeniem podstawowym było specjalizowanie się w tworzeniu koron porcelanowych, cyrkonowych, prac kombinowanych, prac na implantach. Co roku bierzemy udział w szkoleniach poświęconych tematyce dentystycznej, doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy zakres wykonywanych prac. W naszej ofercie znajdą Państwo uzupełnienia protetyczne wykonane tradycyjnymi technikami, jak i alternatywne dla (drogich prac kombinowanych), protezy acetalowe, nylonowe, fjp, o znakomitych walorach estetycznych.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale nabywamy nowe urządzenia, aby jakość i estetyka prac była na najwyższym poziomie. Usługi Protetyczne wykonujemy według najnowszych standardów, korzystając z materiałów renomowanych firm posiadających znak jakości CE posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Nasi protetycy to specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Wykorzystujemy w Laboratorium nowoczesną technologię cad/cam SIRONA, która dzięki obróbce poprzez frezowanie, zapewnia wysoką precyzję wykonania prac (trwałość, stabilność kolorystyczną oraz biokompatybilność).
Dzięki najnowocześniejszej technologii projektujemy cyfrowo wymarzony uśmiech (na bazie wykonanych zdjęć na ekranie komputera tworzony jest wizualny graficzny projekt przyszłego uzębienia, będący bazą do określenia zakresu leczenia) a także korygujemy linię uśmiechu oraz przedłużamy zęby. Metoda ta sprawdza się również w projektowaniu protez zębowych czy w leczeniu implantologicznym.
Na bazie wykonanych zdjęć na ekranie komputera tworzony jest wizualny graficzny projekt przyszłego uzębienia, będący bazą do określenia zakresu leczenia.
Stałym klientom naszego gabinetu w Żarach oferujemy preferencyjne warunki współpracy: atrakcyjne rabaty oraz dowóz. W naszej pracy kierujemy się solidnością i punktualnością.
Denspley Sirona InLab – jesteśmy 24 Laboratorium, które posiada taki sprzęt w Polsce !!
Wykonujemy wszystkie etapy prac: począwszy od skanowania modelu, poprzez projektowanie, aż po wykonanie uzupełnienia. Do produkcji używamy frezareki 5-osiowej inEos X5 , które umożliwiaja uzyskanie najbardziej złożonych geometrii przy zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania inLab CAD SW 16.0
Wyjątkowa dokładność
Skaner inEos X5 został opracowany przez Dentsply Sirona zgodnie z najwyższymi standardami jakości systemów pomiaru optycznego. Niemal natychmiastowo zyskał status urządzenia klasy referencyjnej. inEos X5 gwarantuje najwyższą dokładność skanowania elementów szczególnie istotnych z punktu widzenia techników stomatologicznych – od pełnych łuków po markery scanbody.
(Dokładność przy standardowych próbkach typu most wynosiła 2.1 ± 2.8 µm, a w przypadku próbek typu inlay – 1.3 ± 0.4 µm.)
W procesie produkcyjnym używamy certyfikowanych materiałów. Do każdej pracy dołączamy deklaracje zgodności z numerem seryjnym materiału, z którego została wykonana. Wszystkie prace są objęte 5-letnią gwarancją.
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ:
- Korony mosty pełnoanatomiczne (cyrkonowe)
- Korony i mosty na podbudowie cyrkonowej
- Mosty i korony lane
- Mosty i korony licowane porcelaną Degudent KISS
- Mosty licowane kompozytami
- Protezy szkieletowe
- Protezy szkieletowe bezklamrowe (Bredent, Cexa)
- Protezy na koronach teleskopowych
- Korony i inlaye ceramiczne bez metalu
- Protezy osiadające
- Protezy na implantach
- Licówki porcelanowe
Prace kombinowane:
- na teleskopach
- na zatrzaskach lub zasuwach
- z ryglem
Szyny do:
- wybielania
- el. bruksizm
- retencyjna twarda
- ochronna dla sportowców
- nakierowująca implant
Naprawa protez
Wykonanie wkładów k-k
Szklane podparcia
GWARANTUJEMY PAŃSTWU
- Precyzyjne wykonywanie prac protetycznych
- Estetyczne wykonanie
- Krótkie terminy i umiarkowane ceny
- Własny transport prac
- Stałe promocje
- Dobór koloru w gabinecie stomatologicznym
Wystawiamy faktury VAT
W NASZEJ PRACOWNI PROTETYCZNEJ PRZYJMUJĄ:
- Ewelina Stankiewicz - mgr.inż techniki stomatologicznej
- Patryk Stankiewicz - technik stomatologiczny
- Barbara Pełka - technik stomatologiczny
- Marta Paciorek - technik stomatologiczny
Każdy protetyk posiada stosowne uprawnienia oraz umiejętność pracy na najnowocześniejszym sprzęcie.
Wprowadzając nowe technologie (np. pełna ceramika w systemie CAD/CAM Sirona Cerec inLab Vita ) staramy się być na bieżąco w dziedzinie protetyki. Wyciski i gotowe prace są dostarczane lub odbierane w systemie od drzwi do drzwi przez sprawdzone firmy kurierskie lub naszego pracownika.
Wszelkich informacji o terminach wykonywania poszczególnych prac i ich cenach mogą państwo zasięgnąć wysyłając pytania na adres: laboratorium@eskulap-zary.pl lub pod numerami: + 48 68 470 66 11. Nasi protetycy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.
Zapraszamy do współpracy