ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Sala Zabiegowo-Operacyjna

Szanowni pacjenci

Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Sala zabiegowa została w pełni gotowe na przyjęcie pacjentów. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentów sale są jednoosobowe z dostępem do łazienki, TV Zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy i pielęgniarek podczas pobytu.

Podpisaliśmy umowę z systemem ratalnym MediRaty – dzięki której mogą Państwo mieć wykonane zabiegi operacyjne i rozliczać się bezgotówkowo.

Wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii, chirurgii naczyniowej, ortopedii, chirurgii plastycznej, urologii . Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanej kadrze zapewniamy Państwu maksymalne bezpieczeństwo i komfortowe warunki pobytu po zabiegu!

Lekarze Anestezjolodzy, którzy znieczulają pacjentów to specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym.
Kwalifikacje do zabiegów odbywają się w naszych poradniach specjalistycznych.

Z myślą o naszych pacjentach powołaliśmy stanowisko Koordynatora Pacjenta (tel. 789 376 203). To u tej osoby znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące zakresu wykonywanych przez nas zabiegów, terminów, cenników.

Lista zabiegów, które wykonujemy stale się rozszerza.

Serdecznie Zapraszamy!


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X