ZNAJDŹ BADANIE
ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

PACJENTOM ZAPEWNIAMY

przychodnia eskulap przyjazna dla rodzin przychodnia eskulap udogodnienia dla niepołnosprawnych eskulap poradnia chirurgiczna eskulap płatność kartą monitoring parking

Szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej

Data publikacji: 2022-07-12

Doświadczenie w zakresie zabiegów chirurgii plastycznej

W naszym centrum medycznym staramy się współpracować z najlepszymi specjalistami. Lek. med. Wiktor Czyżak, który jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w swojej codziennej pracy zajmuje się szeroko pojętą chirurgią plastyczną, na którą składa się zarówno chirurgia estetyczna, jak i rekonstrukcyjna, a także leczenie oparzeń. Doświadczenie zawodowe zdobywał odwiedzając czołowe kliniki chirurgii plastycznej w Polsce oraz za granicą. Szkolenia realizował między innymi w Polanicy Zdrój, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz Bukareszcie, Bergamo czy Wiedniu. Co więcej, jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Na jego stronie internetowej przeczytamy, że w swojej codziennej praktyce kładzie nacisk na nowoczesne i bezpieczne dla pacjenta techniki operacyjne. I chociaż najczęściej można go spotkać w Krefft Clinic we Wrocławiu lub w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli, swoje usługi regularnie świadczy również w CM Eskulap.

Usługi z zakresu chirurgii plastycznej

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej w Centrum Medycznym ESKULAP mogą Państwo skorzystać między innymi z takich usług jak:

  • korekta nosa – operacja plastyczna nosa może mieć charakter czysto estetyczny lub korygujący jego nieprawidłowe działanie. Podczas konsultacji lekarz bada przegrodę nosową i uzgadnia z pacjentem, jaki zakres pracy wskazany jest w danym przypadku i jak postępować po zabiegu.
  • podniesienie brwi – zabieg ten poprawia wygląd czoła, brwi i okolic oczu poprzez uniesienie tkanki miękkiej oraz skóry czoła i brwi.
  • implanty anatomiczne – zmiana kształtu i wielkości piersi polega na wszczepieniu implantów pod gruczoł lub mięsień piersiowy. Dobierane są one podczas konsultacji w oparciu o szczegółowe pomiary klatki piersiowej oraz oczekiwania pacjentki.
  • pomniejszenie piersi – operacja pozwala odciążyć kręgosłup, zwłaszcza gdy pojawiają się bóle pleców. Co więcej, zabieg umożliwia zmniejszenie średnicy otoczki piersiowej, skorygowanie asymetrii piersi, a nawet nadanie im nowego kształtu
View this post on Instagram

A post shared by Dr Wiktor Czyżak (@doktor_czyzak)

Mając na uwadze szczególne potrzeby pacjentów w CM Eskulap oferujemy także małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, powiększanie ust czy lifting nićmi PDO.

CM Eskulap – chirurgia plastyczna

W CM Eskulap stawiamy na doświadczenie naszych współpracowników oraz komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Zmieniające się techniki, zaawansowane technologie i nowe pomysły sprawiają, że chirurgia plastyczna jest ekscytującą i stale rozwijającą się dziedziną medycyny. Teraz najlepszych specjalistów z zakresu tej specjalizacji znajdziesz także w naszym centrum medycznym.

Dowiedz się więcej o oferowanych praz nas zabiegach, dzwoniąc z pytaniami lub umawiając się na konsultację.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X